برای دادخواهی، حقیقت و عدالت

| بازگشت به صفحه نخست
جستجو
بیداران
جمعی از خانواده های اعدام و ترور شدگان سال های گذشته

خانواده عزیز شیرین علم هولی،

خانواده عزیز فرزاد کمانگر،

خانواده عزیز مهدی اسلامیان،

خانواده عزیز فرهاد وکیلی

و خانواده عزیز علی حیدریان

اعدام عزیزان شما غمی را بر غم های ما افزود. خواندیم که حتی به عزیزانتان اجازه وداع ندادند تا آن ها بتوانند آرزوها و آخرین خواسته هاشان را با شما در میان بگذارند.

سالیانی بس دراز است که مردان و زنان مبارز میهن مان بدون آن که در دادگاهی عادلانه و مطابق با معیارهای بین المللی محاکمه شده و اجازه داشته باشند که به شکلی مناسب از خود دفاع کنند، به اتهاماتی مبهم چون اقدام علیه امنیت ملی، محارب و ملحد اعدام و یا قربانی ترورهای دولتی می شوند.

و باز در خبرها خواندیم که مسئولان جمهوری اسلامی از باز پس دادن اجساد قربانیان امتناع کرده اند. این ظلمی است مضاعف بر بستگان و ما هم چنین ظلمی را تجربه کرده ایم. مسئولان جمهوری اسلامی ما بستگان را هم به همراه عزیزانی که از ما گرفته اند، مجازات می کنند.

شما حق دارید که فرزندان خود را به هر طریقی که سنت ها و آداب و رسوم تان ایجاب می کند، به خاک بسپارید. سالیانی بس دراز است که مردان و زنان مبارز میهن مان بدون آن که در دادگاهی عادلانه و مطابق با معیارهای بین المللی محاکمه شده و اجازه داشته باشند که به شکلی مناسب از خود دفاع کنند، به اتهاماتی مبهم چون اقدام علیه امنیت ملی، محارب و ملحد اعدام و یا قربانی ترورهای دولتی می شوند.

٢٥ اردیبهشت ١٣٨٩

با احترام

جمعی از خانواده های اعدام و ترور شدگان سال های گذشته:

خانم آذرمینا، مادر شهرام شاه بخشی/ باقر ابراهیم زاده/ فاطمه ایزدی/ منیره برادران/ جعفر بهکیش/ لادن برومند/ رویا برومند/ لیلی پناهی/ رخشنده حسین پور/ گلرخ جهانگیری/ نجمه راد/ مهران راد/ ایراندخت رضازاده/ میهن روستا/ شهاب شکوهی/ بانو صابری/ عصمت طالبی کلخورانی/ مسعود فتحی/ پرستو فروهر/ ساسان کیانی/ آذر گلی آبکناری/ عفت ماهباز/خانواده مجتبی محسنی/ محمود معمارنژاد/ رضا معینی/ شکوفه منتظری/ بهاره منشی رودسری/ مجید نفیسی/ مریم نوری/ وحید وحدت خواه/ ناهید همت بلند/ ویدا هشیار


© بیداران 2021 سايت با اسپيپ درست شده است بوسيله ى Cleverlink -- RSS